Witaj, miło nam powitać Cię na naszym blogu.

Witamy my, czyli Jola i Darek Solus. Długo zastanawialiśmy się czy wystartować, skoro już prawie wszystko zostało napisane… Jednak będziemy próbować wstrzelić się w to „prawie” i dorzucić coś od siebie;-)

Kilka słów o nas

Jesteśmy małżeństwem od 14 lat, znamy się jakieś 16 lat. Jesteśmy przyjaciółmi, lubimy swoje towarzystwo i wciąż zależy nam na sobie. Mamy dwie córki. Jola jest nauczycielką matematyki, ja jestem grafikiem komputerowym. Tematyką małżeńską zajmujemy się od około pięciu lat.

Pomaganie innym potrafi dać naprawdę dużo radości, satysfakcji – szczególnie, gdy widać efekty w relacjach. Praca z małżeństwami, z parami nie jest łatwym zadaniem, bo każdy ma swoje specyficzne problemy, ale kiedy widzimy rezultaty naszych porad, wiemy, że warto!

Dlaczego to robimy?

Ponieważ słyszymy i czytamy o wielu nieszczęśliwych związkach i marzy nam się, żeby pomagać tym, którzy chcą pracować nad sobą.

Wierzymy, że szczęśliwe związki są możliwe – skoro my taki mamy, Ty też możesz!

Co chcemy osiągnąć?

Postęp w związkach osób, które będą nas czytać, chociaż jeden krok do przodu. A może nawet kilka wielkich susów! Pragniemy polepszyć jakość Twojego związku.

Chcemy komunikować się online i budować z Tobą relacje. Naszym marzeniem jest duża grupa dyskusyjna, gdzie będziesz mógł opowiedzieć o sobie i otrzymać konkretne wsparcie.

Do kogo adresowany jest ten blog?

…do tych, którzy widzą potrzebę pracy nad swoim małżeństwem/związkiem,

…do tych, którzy chcą dać coś od siebie „drugiej połowie”, a nie wychodzi im to najlepiej,

…do tych, którzy trochę zapomnieli czym jest miłość i potrzebują odświeżenia.

Jeśli masz poważne problemy w małżeństwie, myślisz o rozwodzie, nie widzisz szans na ratunek, może musisz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Blog to świetne miejsce, ale nie uniwersalne.

Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze i postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Pisz w komentarzach lub bezpośrednio na adres mailowy.
Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię temat relacji, związków? Czekamy na Ciebie!

1 comment add yours

Leave a Comment